Event- агентство Шалене Свято
организация праздников и событий
г. Киев, 03127
просп. Голосеевский, 100/2, оф.4
+38 095 581 68 02           
+38 067 733 36 42 (Viber)
E-Mail: svyato@live.com
Event- агентство Шалене Свято организация праздников и событий Киев

Красивые Праздники с Душой и Позитивом :)

Перейти к контенту
ОРГАНИЗАЦИЯ НОВОГОДНИХ ДЕТСКИХ ПРАЗДНИКОВ
_______________________________________________________________________________________________
Детские праздники Новый Год 2018 - Дед мороз МЕГА-Драйв и Позитив!
_______________________________________________________________________________________________
Закажите самый драйвовый и позитивный праздник - это детский Новй Год,
ведь так радоваться подаркам от Деда Мороза могут только дети!
Создайте яркий, позитивный Детский Новогодний Праздник для своего ребёнка пригласите на праздник лучшего Деда Мороза со Снегурочкой!
Воспользуйтесь нашими готовыми решениями для организации детских праздников и отправляйтесь вместе с детьми в увлекательный мир сказки и приключений!
Узнать свободна ли дата на Детский Новогодний праздник?
Организация детских Новогодних праздников
тел. (067) 733-36-42 Алёна (Viber)
Организация детских праздников - Аниматоры Шалене Свято
Организация детских праздников - Аниматоры Шалене Свято
Программа №1
Предложение по организации Новогоднего детского праздника
"Новогодняя ТРОЛЛЯНДИЯ – Дерево СЧАСТЬЯ"
Интерактивная, мега-позитивная история, полная тайн, чудес, драйва и приключений.

ОПИСАНИЕ ПРОГРАММЫ
В сказочном мире, где обитает большое количество необычных животных, существуют и добрые Тролли. Эти милые счастливые создания обожают веселиться и танцевать. Принцесса Розочка, Цветан, Купер, Тучка и другие друзья готовятся к шумной Новогодней вечеринке. Они приглашают маленьких зрителей на горячие «обнимашки». А ещё готовятся встретить особых гостей - Деда Мороза со Снегурочкой, на крутой вечеринке «Новогодняя Тролляндия - дерево счастья». Но злая колдунья из Берген-Тауена хочет помешать и отомстить троллям. Много неожиданностей и невероятных приключений ждет маленьких друзей. Смогут ли наши герои справиться с трудностями? – Конечно же смогут!!! В конце праздника Дед Мороз со Снегурочкой и тролли подарят друзьям зажигательную дискотеку и ШОУ с разноцветными воздушными шариками или снежным бумажным ШОУ. В сказке участвуют опытные талантливые актеры, все герои выходят с песней или танцем. Весь сюжет построен на диалоге с публикой и активном вовлечении детей в игровой процесс. Эксклюзивный игровой реквизит, спецэффекты – лазеры, световая заливка, сценический туман, "воздуходувка" с цветным конфетти и диско-шоу с воздушными шариками (200шт).
Продолжительность сказки – 1,5 часа.
Действующие лица:
Розочка, Цветан, Тучка, Купер, Берген-Шефиня, Дед Мороз, Снегурочка


Программа №2
Предложение по организации Новогоднего детского праздника
Новорічна інтерактивна казка-гра - Бана-Новий Рік МіньонівНовий Рік - це час здійснення мрій. В Новий Рік хочеться зробити нарешті щось нове. Взагалі поміняти своє життя.
На передодні Нового року міньйони або, як їх іще називають, посіпаки, вирішили більше не служити найгидкішому злодію світу, а стати чемними помічниками найвидатнішій особистості планети. І це ніхто інший, як Дід Мороз. Але зустріти його не так вже й легко. Бо Дід Мороз приходить на свято тільки до чемних, слухняних, веселих та грайливих. До тих хто любить не тільки приймати подарунки а й дарувати їх. І якщо з веселощами, танцями та співами у міньйонів все гаразд, то чемності, слухняності й добрим вчинкам їм ще треба повчитись… Але раптом на шляху у міньйонів з’являється Скарлет – найвеличніша з найгидкіших злодіїв світу. Вона гнівається, що вони відмовляються служити їй, і заморожує їх своєю кріо-гарматою і тікає.
На допомогу, як завжди приходить Грю, та разом з дітьми допомагає посіпакам зустрітися з Дідом Морозом та Снігуронькою. Вони з гідністю проходять всі випробування та стають справжніми Новорічними помічниками.
Усі разом танцюють хоровод, і вітають одне одного з Новим Роком.
В казці задіяні актори (2 міньона, Скарлет, Грю, Дід Мороз та Снігуронька) ексклюзивний ігровий реквізит, спецефекти - "повітрянодувка".
Тривалість казки 1 година, 20 хвилин

Программа №3
Предложение по организации Новогоднего детского праздника
Пітер Пен Новорічна історія - Новорічна казка-гра для дітейУсі діти рано чи пізно стають дорослими. Проте, існує один-єдиний виняток — хлопчик на ім’я Пітер Пен. Вільний від батьківського піклування, він уміє літати, живе на казковому острові, Небувалії, що населений феями, русалками, індіанцями, піратами. З Пітером увесь час трапляються неймовірні пригоди. Іноді він відвідує наш реальний світ — задля того, щоб нишком послухати казки й історії, які дівчинка Венді розповідає своїм молодшим братам... Одна з цих історій дуже йому сподобалась, і Пітеру Пену захотілось щоб до Небувалії теж прийшов Дід Мороз.
На глядачів чекає цікава мандрівка до чарівного острова Небувалії разом з Пітером Пеном і феєю Дінь-Дінь, де вони розпочинають приготування до Нового Року й до зустрічі з Дідом Морозом, але на перешкоді у них стають пірати й сам Капітан Крюк.
Пірати викрадають фею Дінь-Дінь, намагаючись знайти сховище Пітера Пена. Вони впевнені, що тільки для них настане Новий Рік.
Нічого не підозрюючи Пітер Пен прикрашає свою оселю новорічними прикрасами, та від Тигрової Лілії він дізнається про викрадення Дінь Дінь.
Із допомогою справжніх друзів, сміливих і веселих дітей – глядачів, Пітера Пен звільняє Дінь Дінь та повертається додому. Вони граються з малятами-глядачами й веселяться. Аж раптом до них на свято вривається Капітан Крюк та схоплює Пітера Пена.
Днь Дінь просить допомоги дітей, вони кличуть Діда Мороза, який рятує Пітера Пена, та перетворює Капітана на найдобрішого пірата.
Дід Мороз з малятами та казковими героями танцюють хоровод, грають в зимові забави і вітають один одного з Новим Роком!
В казці задіяні талановиті актори, всі герої виходять з піснею або з танцем.
Ексклюзивний ігровий реквізит, спецефекти - "повітрянодувка" з кольоровим конфеті, мильні кульки та тіньовий театр.
Дійові особи:
- Пітер Пен
- фея Дінь-Дінь
- Капітан Крюк
- Пірат Сміт
- індієць Тигрова Лілія
- Дід Мороз та Снігуронька
Тривалість казки 1 година 20 хвилин.


Шалене Свято Организация праздников в Киеве, Корпоратив, Тимбилдинг, Ведущий, Свадьба, Юбилей, День рождения, DJ Дискотека, Аренда Караоке, Детские праздники
Корпоративы, Тимбилдинги TeamBuilding, Квесты Quest, Ведущие на корпоратив, Организация Свадьбы, Ведущие на Свадьбу, Выездная церемония и Свадебный координатор, День рождения, Юбилей, Организация Детских праздников, Аниматоры, Сказочные герои, Караоке-PRO вечеринки, Дискотека Dj
Аватар Шалене Свято Киев
Фейсбук Шалене Свято Киев
Твитер Шалене Свято Киев
Новости Шалене Свято Киев
Назад к содержимому